Piigipuu ridaelamu kliendipäev Veskimöldres

27. veebruar 2020

Ootame Sind neljapäeval, 27. veebruaril Piigipuu ridaelamu kliendipäevale. 

Tule tutvu vastvalminud luksusliku Piigipuu ridaelamu näidiskorteriga.

Kliendipäev kestab kella 14:00 – 19:00. 

Kahekorruselised inglise stiilis Piigipuu ridaelamud valmivad kvaliteetsetest ja vastupidavatest materjalidest. Kõrgete lagedega ning kuuemeetrise aatriumiga korteritest leiad palju avarust ja valgust. Esimesel korrusel asub avatud elutuba koos söögitoa ja köögiga, kabinet – külalistetuba, vannituba, hall, esik ja tehnoruum. Teisel korrusel paikneb suur magamistuba koos vannitoaga ning lisaks kaks väiksemat magamistuba ja eraldi vannituba. Olemas on sauna ehitamise valmidus. Iga korteri juurde kuulub terrass suurusega 23,7-25,7 m2.

Veskimöldre on suurepärane elupaik peredele, kes soovivad palju aega looduses veeta ning kes hindavad rahu, vaikust ja turvalisust. Tallinna lähedal asuvas elamurajoonis on kõik eluks vajalik – männimets, kergliiklusteed, mänguväljak, peagi valmiv Möldre lasteaed – põhikool ning Veskimöldre Kodukeskus koos supermarketiga. 

Tule ja vali uus kodu Veskimöldres!

Registreeri end Facebooki kliendipäeva üritusele ja kutsu sõber kaasa!

Tule kliendipäevale ja osale 1000 € Darial Mööbel kinkekaardi loosimises.

* Loosimises osalemiseks tuleb täita kohapeal loosisedel. Loosimine toimub kõikide kliendipäeva külastanud perekondade vahel. Võitja kuulutatakse välja 27. veebruaril kell 19.00.

Darial Mööbel 1000 € kinkekaardi loosimise võitjaks osutus Helen Lepanurm. Palju õnne!

Tutvu Piigipuu ridaelamuga lähemalt ↓