Koru ridaelamu

Koru põik 7 ridaelamu kliendipäev Veskimöldres

15. oktoober 2020

Ootame Sind 𝐧𝐞𝐥𝐣𝐚𝐩𝐚̈𝐞𝐯𝐚𝐥, 𝟏𝟓. 𝐨𝐤𝐭𝐨𝐨𝐛𝐫𝐢𝐥 𝐤𝐞𝐥𝐥 𝟏𝟔 – 𝟏𝟗 𝐊𝐨𝐫𝐮 𝐩𝐨̃𝐢𝐤 𝟕 ridaelamu 𝐤𝐥𝐢𝐞𝐧𝐝𝐢𝐩𝐚̈𝐞𝐯𝐚𝐥𝐞 Veskimöldres. Hea võimalus tutvuda Veskimöldre elamurajooniga ning külastada klassikalist ja ajatut ridaelamut. Kliendipäev toimub 𝐊𝐨𝐫𝐮 𝐩𝐨̃𝐢𝐤 𝟗 𝐤𝐨𝐫𝐭𝐞𝐫𝐢𝐭𝐞𝐬 𝐧𝐫 𝟒 𝐣𝐚 𝟔. Viimane võimalus tutvumiseks, kuna Koru põik 9 ridaelamus on kohe kõik korterid müüdud.
 
!! Koru põik 7-3 𝐒𝐎𝐎𝐃𝐔𝐒𝐇𝐈𝐍𝐃 224 000 € (kehtib kuni 30.10.2020).
!! Koru põik 7-4 on võimalik tellida 𝐞𝐫𝐢𝐥𝐚𝐡𝐞𝐧𝐝𝐮𝐬𝐞𝐧𝐚 (4 magamistoaga) kuni 16.10.2020.
 
Koru põik 7 ridaelamus on kokku 𝐤𝐮𝐮𝐬 kahekorruselist korterit, mille suurused jäävad vahemikku 𝟏𝟏𝟓,𝟏-𝟏𝟑𝟎 𝐦𝟐. Boksid on kõrghaljastusega ning igal perel on kasutada oma privaatne 𝐭𝐞𝐫𝐫𝐚𝐬𝐬 𝐤𝐨𝐨𝐬 𝐦𝐮𝐫𝐮𝐥𝐚𝐩𝐢𝐠𝐚, kus saab kuulata linnulaulu, nautida värsket õhku ja veeta meeldivaid õhtuid sõprade seltsis. Aedade suurused jäävad vahemikku 𝟒𝟎𝟒-𝟔𝟒𝟕 𝐦𝟐. Kõikide ridaelamubokside juurde kuulub 𝐤𝐚𝐤𝐬 𝐭𝐚𝐬𝐮𝐭𝐚 𝐩𝐚𝐫𝐤𝐢𝐦𝐢𝐬𝐤𝐨𝐡𝐭𝐚 varju all. Ridaelamu ehitamisel ja viimistlemisel on kasutatud 𝐤𝐚𝐚𝐬𝐚𝐞𝐠𝐬𝐞𝐢𝐝 ja 𝐯𝐚𝐬𝐭𝐮𝐩𝐢𝐝𝐚𝐯𝐚𝐢𝐝 materjale. Suuremates korterites on kaminavalmidus.
 
Hoone projekteerimisel olid olulisteks märksõnadeks energiasäästlikkus, pikaajaline vastupidavus, töökindlus ja hooldus- mugavus. Omatalo tooted omavad kõrgelthinnatud CE kvaliteedisertifikaati ning kõikide majakonstruktsioonidega kaasneb 10-aastane, püstitustööle, ustele ja akendele 2-aastane, ning materjalile 1-aastane garantii.
 
Kliendipäeval on võimalik teha broneeringuid 𝐊𝐨𝐫𝐮 𝐩𝐨̃𝐢𝐤 𝟓 𝐤𝐨𝐫𝐭𝐞𝐫𝐢𝐭𝐞𝐥𝐞. Kehtivad samad müügitingimused, mis Koru põik 7. Küsi lisa maakleritelt!
Antud majade puhul on võimalus sõlmida VÕL 15% sissemaksega.

Registreeri huvi: https://www.facebook.com/events/810279046396143/