Elamu Zeus, Paluka 6

Veskimöldre
Ehitusalune pind: 291,1 m²
Maja netopind: 165,6 m²
Korruseid: 1
Magamistube: 4
Valmimisaeg: 10 kuud alates VÕL sõlmimisest
 • Paluka 6
  Kõrghaljastusega kinnistu: 1 500 m²
 • 436 900

Elamu „Zeus“ on kaasaegse ehitustehnoloogiaga ehitatud modernne ühekorruseline maja, mis asub kõrgelt hinnatud Veskimöldres.

Uus eramu ühendab endas kõike, mida tänapäeva kodu puhul hinnatakse. Mugava planeeringuga maja kahes tiivas asuvad magamistoad koos sanitaarruumide ja garderoobidega ning maja keskele jääb avar elutuba ja köök. Elutoast pääseb maja keskel asuvale ja sisehoovi avanevale privaatsele terrassile, mida on võimalik ka talveaiana kasutada. Siseõues asuvale terrassile avanevad maast laeni klaasseinad, mis tagavad maksimaalse valguse kogu päeva vältel. Kogu maja on läbivalt 2,85 m lagedega (v.a. niisked ruumid, kus on lagede kõrgus ca 2,4 m). Sisekujunduselemendina ja hubasuse loomiseks on paigaldatud modernne gaasikamin „Luna Diamond 700H“, mis avaneb elutuppa. Terrassile avanevat kaminat köetakse puiduga.

Maja on rajatud plaatvundamendile ja hoone välisseinad on toodetud innovatiivse ehituslahendusega TimBet seinaelementidest. TimBet elemendis on omavahel kombineeritud puit, betoon ja polüuretaanvaht. Betoon annab konstruktsioonile termoinertsi, heli- ja tulekindluse ning jäikuse. Puit-metalltalad tagavad kandva karkassi ja minimiseerivad külmasillad. Polüuretaanvaht annab hoonele vajaliku soojaisolatsiooni ning õhu- ja helipidavuse. Maja planeeritud energiamärgis on B. Maja ehitisealune pind on 291,1 m2, suletud netopind/köetav pind on 165,6 m2. Kinnistu on kõrghaljastusega ning ümbritsetud kolmest küljest võrkaiaga (v.a. maja eest).

Ruumide suurused: 4 magamistuba (16 m2, 12,6 m2, 12,6 m2 ja 19,3 m2), avatud elutuba (41 m2), köök (12,3 m2), sahver (2,9 m2), 2 vannituba (6 m2, 6,1 m2, mõlemad koos wc-ga), panipaik/majapidamisruum (2 m2), tehnoruum (7,7 m2), koridor koos panipaikadega (25 m2) ja suur terrass (69 m2), millest 28,3 m2 on katusega kaetud (klinkerplaadiga) ja 40,7 m2 katuseta (süvaimmutatud puitlaudisega).

NB! Eramu valmib tihedas koostöös tulevase ostjaga, orienteeruv ehituse aeg ca 10 kuud. Vastavalt eelnevale kokkuleppele saab maja projekti ja siselahendusi muuta. Asendamise puhul on hinna osas vajalik eelnev täiendav hinnakalkulatsiooni kooskõlastus. Elamut saab valida ka teistele Veskimöldre kruntidele, soovitame Paluka 6.

Eramu konstruktiivne osa
 • Eramu välisseinte ehituselemendid ( http://www.timbet.eu/ ) valmistatakse kombineerituna betoonist, puidust ja polüuretaanvahust. Parima ehituskvaliteedi tagab tehase sisetingimustes toimuv tootmisprotsess. Polüuretaanvahu (PUR) näol soojustusega on tegemist hetkel parima turul olev soojusisolatsiooni materjaliga, mis annab passiivmajale omase U- väärtuse=0,09W/m²K.
 • Katuslagi on ehitatud puitkandekonstruktsioonil ja soojustatud kivivillaga (25+3 cm).
 • Katusekatteks on põhjamaises kliimas vastupidav PVC katusekatte materjal „Protan“.
 • Eramule on paigaldatud kolmekordse klaaspaketiga kvaliteetsed puitaknad (seest ja väljast toonitud kuldne tamm), terrassiuksed ja klaasavaga soojustatud välisuks.
 • Välisviimistluses on kasutatud kombineerituna Caparol silikoon-hõõrdkrohvi ja naturaalset toonitud puitlaudist.
 • Terrassil asub välikamin ja põrandaks on libisemiskindel klinkerplaat
 • Küte: gaas. Küttelahendusena on paigaldatud efektiivne Saksamaa tootja „Wolf“ 24 kw gaasi kondensatsiooni katel ,mis soojendab põrandakütte veetorustiku ja tarbevee soovitud temperatuurini.
 • Maja siseruumide õhuvahetuse tagab Saksamaa tootja „Wolf“ soojus- ja niiskustagastusega sundventilatsiooni seade.
Siseviimistlus
 • Seinte siseviimistluses on seinad värvitud kliendi poolt valitud toonides.
 • Eramu tubade põrandad on kaetud naturaalse puitparketiga (tamm) ja niisketes ruumides on heledat tooni keraamilised põrandaplaadid.
 • Paigaldatud nõuetekohane elektrisüsteem koos pistikute ja lülititega.
 • Siseusteks on spoonitud (kuldne tamm) kilpuksed, koos kvaliteetsete käepidemetega.
 • Sanitaartehnika on komplekteeritud ühte sarja koondunud disainlahendusena koos sinna kuuluvate segistite, valamute jm tarvikutega.

Pildid on illustratiivsed.