Elamu Hera, Paluka 4

Veskimöldre
Ehitusalune pind: 268,9 m²
Maja netopind: 139,8 m² + garaaž 35,6 m²
Korruseid: 1
Magamistube: 4
Valmimisaeg: 10 kuud alates VÕL sõlmimisest
 • Paluka 4
  Kõrghaljastusega kinnistu: 1 500 m²
 • 407 800

Elamu „Hera“ on kaasaegse ehitustehnoloogiaga ehitatud modernne ühekorruseline maja, mis asub kõrgelt hinnatud Veskimöldres. Maja valib koostöös kliendi soovidega, kus on võimalik muuta siselahendusi!

Uus eramu ühendab endas kõike, mida tänapäeva kodu puhul hinnatakse. Mugava planeeringuga maja ühes tiivas asuvad köök koos sahvriga ning söögituba ja elutuba, kust pääseb maja taha privaatsele terrassile. Maja teises tiivas on avar koridor, kus asuvad neli magamistuba (kahest toast samuti pääs terrassile), millest suurimal on privaatne walk-in garderoob ja vannituba, lisaks veel üks vannituba, wc ning panipaik. Kogu maja on läbivalt 2,85 m lagedega (v.a. niisked ruumid, kus on lagede kõrgus ca 2,4 m), mis annab avarust ka väiksematesse ruumidesse. Sisekujunduselemendina ja hubasuse loomiseks on paigaldatud modernne gaasikamin „Luna Diamond 700H“, mis avaneb elutuppa. Terrassile avanevat kaminat köetakse puiduga.

Maja on rajatud plaatvundamendile ja hoone välisseinad on toodetud innovatiivse ehituslahendusega TimBet seinaelementidest. TimBet elemendis on omavahel kombineeritud puit, betoon ja polüuretaanvaht. Betoon annab konstruktsioonile termoinertsi, heli- ja tulekindluse ning jäikuse. Puit-metalltalad tagavad kandva karkassi ja minimiseerivad külmasillad. Polüuretaanvaht annab hoonele vajaliku soojaisolatsiooni ning õhu- ja helipidavuse. Maja planeeritud energiamärgis on B.

Maja ehitusalune pind on 268,9 m2, suletud netopind/köetav pind on 175,4 m2 (koos garaažiga). Kinnistu on kõrghaljastusega ning ümbritsetud kolmest küljest võrkaiaga (v.a. maja eest).

Ruumide suurused: 4 magamistuba (14,3 m2, 13,2 m2, 12,7 m2 ja 10,3 m2), avatud elutuba (37,6 m2), köök (11,7 m2), sahver (1,3 m2), wc (2,4 m2), 2 vannituba (6 m2, 3,7 m2, mõlemad koos wc-ga), garderoob (3,9 m2), panipaik/majapidamisruum (2 m2), tehnoruum (4 m2), koridor (11,4 m2), esik (5,3 m2), garaaž (2 autole 35,6 m2, köetav) ja suur terrass (48,5 m2), millest 27,1 m2 on katusega kaetud (klinkerplaadiga) ja 21,4 m2 katuseta (süvaimmutatud puitlaudisega).

NB! Eramu valmib tihedas koostöös tulevase ostjaga, orienteeruv ehituse aeg ca 10 kuud. Vastavalt eelnevale kokkuleppele saab maja projekti ja siselahendusi muuta. Soovi korral on võimalik osaliselt asendada garaaži pinda 1 auto koha võrra või ka terves ulatuses elukondlike ruumidega – magamistuba, panipaik, saun koos eesruumiga vms. Asendamise puhul on hinna osas vajalik eelnev täiendav hinnakalkulatsiooni kooskõlastus.

Elamut saab valida ka teistele Veskimöldre kruntidele, soovitame Paluka 4.
Eramu konstruktiivne osa
 • Eramu välisseinte ehituselemendid ( http://www.timbet.eu/ ) valmistatakse kombineerituna betoonist, puidust ja polüuretaanvahust. Parima ehituskvaliteedi tagab tehase sisetingimustes toimuv tootmisprotsess. Polüuretaanvahu (PUR) näol soojustusega on tegemist hetkel parima turul oleva soojusisolatsiooni materjaliga, mis annab passiivmajale omase U- väärtuse=0,09W/m²K.
 • Katuslagi on ehitatud puitkandekonstruktsioonil ja soojustatud kivivillaga (25+3 cm).
 • Katusekatteks on põhjamaises kliimas vastupidav PVC katusekatte materjal „Protan“.
 • Eramule on paigaldatud kolmekordse klaaspaketiga kvaliteetsed puitaknad (seest ja väljast toonitud kuldne tamm), terrassiuksed ja klaasavaga soojustatud välisuks.
 • Välisviimistluses on kasutatud kombineerituna Caparol silikoon-hõõrdkrohvi ja naturaalset toonitud puitlaudist.
 • Terrassil asub välikamin ja põrandaks on libisemiskindel klinkerplaat.
 • Küte: gaas. Küttelahendusena on paigaldatud efektiivne Saksamaa tootja „Wolf“ 24 kw gaasi kondensatsiooni katel, mis soojendab põrandakütte veetorustiku ja tarbevee soovitud temperatuurini.
 • Maja siseruumide õhuvahetuse tagab Saksamaa tootja „Wolf“ soojus- ja niiskustagastusega sundventilatsiooni seade.
 • Garaažile ja tehnilisele ruumile on paigaldatud tulekindlad vaheuksed.
 • Garaažil on lamell-tüüpi tõstuks, mis on varustatud elektrilise ajamiga.
Siseviimistlus
 • Seinte siseviimistluses on seinad värvitud kliendi poolt valitud toonides.
 • Eramu tubade põrandad on kaetud naturaalse puitparketiga (tamm) ja niisketes ruumides on heledat tooni keraamilised põrandaplaadid.
 • Paigaldatud nõuetekohane elektrisüsteem koos pistikute ja lülititega.
 • Siseusteks on spoonitud (kuldne tamm) kilpuksed, koos kvaliteetsete käepidemetega.
 • Sanitaartehnika on komplekteeritud ühte sarja koondunud disainlahendusena koos sinna kuuluvate segistite, valamute jm tarvikutega.

Pildid on illustratiivsed.