Vega

Veskimöldre
Korruseid:1
Magamistube:4
Valmimisaeg:Planeeritud valmimisaeg mai 2022
Aadress: Lumekannikese 1
Metsapargi 7

Uus modernne ja isikupärase disainiga elamu Eesti hinnatuimas elukeskkonnas Veskimöldres! Maja on projekteerinud tunnustatud arhitekt Rait Kallus. Maja Vega on avar, kõrgete lagede, suurte klaasseinte ja funktsionaalse planeeringuga hoone, mis ühendab endas kõike, mida tänapäeva kodu puhul hinnatakse. Elamus on ühendatud luksuslik välimus, praktiline ruumilahendus ning kodune hubasus. Elamus on 4 magamistuba, avatud elutuba-söögituba-köök, klaasseintega ümbritsetud kontori rajamise võimalus, saun, vannituba ja WC, majapidamisruum, esik koos mahuka garderoobikapiga, tehniline ruum ja sahver. Elamule lisavad kergust ja õhulisust kõrged laed, mis ulatuvad üle 3 meetri. Suured klaasseinad võimaldavad loomulikul valgusel tuppa paista. Elamu saunaruumist pääseb otse avarale terrassile, kus on mõnus pärast sauna lõõgastuda.

Arendaja ehitab kaks maja aadressidele Lumekannikese 1 (Vega) ja Metsapargi 7 (Vega). Antud majade projektid on kaitstud autoriõigusega, kuid kliendil on võimalus seda ühekordse kasutusõigusega osta ning rajada omale sobivale kinnistule Veskimöldres. Vali meelepärane kinnistu SIIT.

Projektide autoriõigused kuuluvad BC Majade OÜle.

Hind ei sisalda kinnistut ning kinnistu väliala lahendusi, sh haljastust ja piirdeaedasid.

Pildid on illustratiivsed. Arendaja jätab endale õiguse muuta majade plaanilahendusi, sõltuvalt ehitustehnilistest lahendustest.