Sirius

Veskimöldre
Suurus:230 m²
Korruseid:2
Magamistube:4
Valmimisaeg:Planeeritud valmimisaeg detsember 2021
Aadress: Lumekannikese 3

Majaplaan
1. korrus
2. korrus

Uus modernne ja isikupärase disainiga elamu Eesti hinnatuimas elukeskkonnas Veskimöldres! Maja on projekteerinud tunnustatud arhitekt Rait Kallus. Maja Sirius on laitmatu välimusega, avar ning kõrgete lagedega hoone, mis ühendab endas kõike, mida tänapäeva kodu puhul hinnatakse. Luksusliku disainiga elamu on loodud mõeldes arhitektuuri ja luksust armastavale perele. Elamus on avatud elutuba-söögituba-köök, saun, vannituba ja WC, majapidamisruum, esik garderoobikapiga, mahukas „walk-in“ garderoob ja tehniline ruum. Elamus on kokku 4 magamistuba. Teisel korrusel asub suur magamistuba, mis on lahendatud sviidina, koos täissuuruses garderoobi ja vannitoaga, mis loob tõelise oaasi tunde. Majja on võimalik paigaldada lift, mis muudab mugavamaks teise korruse „master“ magamistuppa pääsemise. Elamu lagede kõrgus ulatub 3,80 meetrini ning teisel korrusel asuvas magamistoas kuni 2,80 meetrini.

Arendaja ehitab kolm maja aadressidele Lumekannikese 1 (Vega), Metsapargi 7 (Vega) ja Lumekannikese 3 (Sirius). Antud majade siselahenduse osas on kliendil võimalus kaasa rääkida kuni märtsini 2021. Antud majade projektid on kaitstud autoriõigusega, kuid kliendil on võimalus seda osta ning rajada omale sobivale kinnistule Veskimöldres. Vali meelepärane kinnistu SIIT.

Antud elamute plaane on võimalik osta ühekordse kasutusõigusega. Projektid on autoriõigustega kaitstud ning autoriõigused kuuluvad BC Majade OÜle.

Hind ei sisalda lifti, kinnistut ning kinnistu väliala lahendusi sh haljastust ja piirdeaedasid.

Pildid on illustratiivsed. Arendaja jätab endale õiguse muuta majade plaanilahendusi, sõltuvalt ehitustehnilistest lahendustest.