Avior

Veskimöldre
Korruseid:1
Magamistube:3

Uus modernne ja isikupärase disainiga elamu Eesti hinnatuimas elukeskkonnas Veskimöldres! Maja on projekteerinud tunnustatud arhitekt Rait Kallus. Maja Avior on hubane, avar, kompaktne ning hoolikalt läbimõeldud planeeringuga hoone. Praktilise ruumilahendusega maja ühes tiivas asub kolm magamistuba koos mahukate garderoobide ja garderoobikappidega, sanitaarruumid, majapidamisruum, tehniline ruum, saun ning esik koos mahuka garderoobikapiga. Maja teise tiiba jääb avatud elutuba-söögituba ja köök. Majale annab valgust ja avarust elutoas asuv maast laeni klaassein, mille kõrgus ulatub kuni 2,8 meetrini. Elamu saunaruumist pääseb otse avarale terrassile, kus on mõnus pärast sauna lõõgastuda. Maja on varustatud kaasaegsete tehnosüsteemidega ning on energiasäästlik.

Arendaja ehitab kaks maja aadressidele Lumekannikese 1 (Vega) ja Metsapargi 7 (Vega). Antud majade projektid on kaitstud autoriõigusega, kuid kliendil on võimalus seda ühekordse kasutusõigusega osta ning rajada omale sobivale kinnistule Veskimöldres. Vali meelepärane kinnistu SIIT.

Antud majade projektide autoriõigused kuuluvad BC Majade OÜle.

Hind ei sisalda kinnistut ning kinnistu väliala lahendusi, sh haljastust ja piirdeaedasid.

Pildid on illustratiivsed. Arendaja jätab endale õiguse muuta majade plaanilahendusi, sõltuvalt ehitustehnilistest lahendustest.