elamusmatk

Heategevuslik elamuspäev Veskimöldres

16. juuni 2019

16. juunil toimus Veskimöldres kella 12st kuni 17ni heategevuslik elamuspäev ning üheskoos Lastefondiga aidati üliharuldase nahahaigusega Cassandrat.

Heategevuslik elamusmatk on mõnus võimalus perega värskes õhus aega veeta ning koos teiste peredega võistelda. Võistluslikul elamusmatkal tuleb läbida ette antud rada ja osalema on oodatud kõik väikelapsega peredeni välja. Tähistatud kontrollpunktides tuleb matka käigus lahendada vahva ülesanne ja kolme kõige rohkem punkte kogunud võistkonda ootavad suurepärased auhinnad. Terve päeva jooksul toimuvad lastele vahvad tegevused ja ei puudu ka üllatused! Muusikalist meeleolu loob Alen Veziko. Üritus on kõigile osalejatele TASUTA! 

Elamusmatka peaauhinnaks on koguperereis Soome koos majutuse ja pääsmetega Muumimaale.

Ajakava:

12 – päeva algus

12.15 – elamusmatka algus

14-16 – kopterilennud

14-17 – liikluslinnak

15-16.30 – Veskimöldre näidismajade külastus aadressidel Kesalille 22 ja Piigipuu 9, registreeri külastus info@nordicbrokers.ee

16.30 – autasustamine

Igalt matkale eelregistreerinud inimeselt annetame väikesele Cassandrale 50€. Loe Cassandra üliharuldasest nahahaigusest rohkem: https://www.lastefond.ee/lapsed/toetame-uliharuldase-nahahaigusega-cassandrat/

Lasteautod pakuvad õpetlikku tegevust – autosõidu harjutamist elektriautodega, mis on ühteaegu nii tore kui arendav! Veskimöldre heategevusliku elamuspäeva seikluslikul rajal saavad pisikesed juhid harjutada osavust ning õppida liiklust nagu päris maailmas. Elektriautodega saavad sõita 1-6-aastased lapsed (kaalupiirang kuni 25kg või kuni 30kg vastavalt autole). Pisematele sõitjatele on olemas kaks puldiga autot, millest saab lapsi kaugjuhtida. Lasteautode rada on avatud kella 14st kuni 17ni. Iga sõitjat autasustame tubli autojuhi diplomiga!

Lisaks on võimalik registreerida kopterilennule, kirjutades oma soovist maria.annus@bravecapital.ee. Kopterilennu hind inimese kohta on 25 €, tasumine kohapeal.

Heategevuslik elamusmatk toimub koostöös Veskimöldre arendaja BC Arendus OÜ ja kinnisvarabüroo Nordic Brokersiga.